10 лютого на базі НВК «Сапанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» відбувся семінар-практикум для вчителів хімії Кременецької ТГ «STEM-освіта як основний орієнтир в оновленні інноваційних технологій при викладанні хімії в умовах воєнного стану».

    Теоретичний аспект STEM-освіти та можливості такого підходу при викладанні природничих дисциплін у закладах середньої освіти донесла присутнім Людмила Тимчук, консультант центру професійного розвитку педагогічних працівників Кременецької міської ради. Вона акцентувала увагу на основних етапах уроку з використанням елементів STEM, конкретизувала їх та зазначила актуальність використання в освітньому процесі. Також було озвучено поради щодо організації STEM-уроку та його можливості задля оновлення інноваційних технологій.

         Основним спікером практикуму була вчителька хімії місцевого закладу освіти Світлана Пилипчук – творча особистість з високо розвиненими компетентностями сучасного педагога. Своїми знаннями і напрацюваннями з використання елементів STEM на уроках хімії та у позакласній роботі, вміннями медіаграмотності та здобутками вихованців щиро ділилася молода колега.

         У ході практикуму присутні познайомились, обговорили переваги та попрацювали з різними онлайн-сервісами: Phet.Colorado, Mozaweb, OneNote,  у Answer Garden створили власну хмару слів, спробували симуляцію «Будуємо атом», пройшли інтерактивне випробування у Kahoot.

         Як підсумок педагоги-хіміки зазначили, що впровадження підходів STEM-освіти на уроках природничих дисциплін вимагає системної просвітницької діяльності серед учителів, розробки готових методик проведення занять, сценаріїв заходів, проєктів тощо.

Створили  позитивну атмосферу та  сприяли у проведені заходу Тетяна Антонюк, директор НВК «Сапанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ», та Штука Алла,  заступник директора з навчально-виховної роботи.

                            Людмила Тимчук, консультант  ЦПРПП Кременецької                                міської ради












Прокоментуй